Má ČR zůstat nebo vystoupit z EU?

8. října 2017 v 20:24 |  Ze života
Zůstat nebo vystoupit z EU? Mnozí z nás co si pamatujeme naší republiku, která jen vzkvétala, byla zcela soběstačná, tak dnes je z ní jen ruina. Co jsme vstoupili do EU, tak nás právě EU zlikvidovala. A mnozí s nás a hlavně všichni mladí si myslí, pravý opak. Jak nám EU pomáhá a jak se máme teď dobře, protože před vstupem do EU jsme se my měli velmi špatně. Ano? Podle čeho tak soudí, ti kteří si tohle myslí a stojí si za tím? Jen pro upřesnění těm lidem, kteří naši dobu nezažili napíši, jak jsme se my měli špatně.

Před vstupem naší republiky do EU jsme byli naprosto soběstační v potravinářské výrobě a to velice kvalitní, v zemědělství, vyráběli jsme špičkové porcelánové a sklářské výrobky, tkalcovské stroje, kvalitní látky a gobelíny, zemědělské stroje, nákladní a osobní automobily, motocykly, lokomotivy, trolejbusy, autobusy, dopravní letadla, turbíny, námořní lodě, tanky, špičkové zbraně, atomové reaktory, trysková letadla, vyráběli jsme kvalitní ocel a hutní výrobky a to vše jsme vyváželi do celého Světa. Spoustu věci jsme vyvíjeli a také jsme se podíleli na výzkumu vesmíru. Byli jsme národ bez jediné koruny dluhu a s velkým NÁRODNÍM POKLADEM. Jsme malinká země a byli jsme zcela soběstační a nikdo se nám nemohl rovnat, protože jiný takový malý národ jako jsme byli my a co dokázal, neexistoval!

Dnes nevyrábíme a nevyvíjíme nic, co jsme vstoupili do EU!!! Zato tady máme plno zahraničních supermarketů a montovních podniků a peníze z nich odchází od nás ven. Tyto firmy od nás vydělají peníze a vyvezou je ven, které pak jako cca 15- 20% tvoří dotace pro nás z EU. Kdo koho dotuje? My dotujeme západ a oni se ohání tím, že nás údajně dotují Euro dotacemi! EU si nás zotročilo, abychom na ně vydělávali a vás všechny krmí bláboly jak se máte teď dobře. Hej vy všichni, otevřete oči! Vždyť taková jistota, bezpečí, soběstačnost a hrdost, jaká byla do roku 1989, už teď není!I teď si všichni myslíte, že se máme dobře?
Jsem pro a zatím si stojím : " VYSTOUPIT Z EU!!!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Magicmax Magicmax | Web | 8. října 2017 v 20:52 | Reagovat

CO IE TO ZA BLBOST!!!! Nad čím sakra přemýšlíš. No iasně že zústat! Ie to pro nás mnohem více výhodněiší než pro ostatní státy. Lidí vidí zpřísnění podmínek na výrobu potravin a myslí si iaKé zlo isou ale oni zvyšiuou kvalinu našich potravin a boiuií za nás proti špatným výrobcúm! A navíc isou doslova miliardy peněz co se stali příspěvkú na stavby kotle a všelli iakou modernizaci. Zbudte se lidi. Zbudte se! !!!

Wakfu: https://www.youtube.com/watch?v=z73E40Fv_Q0

S pozdravem Magicmax

2 zivot zivot | 10. října 2017 v 17:09 | Reagovat

[1]: Jsi ještě hodně mladý člověk, který nemá žádné životní zkušenosti, neví co je zodpovědnost a žije jen v pohádkách, přesně tak jak je zaměřen tvůj blog. Až budeš stát pevně nohama na zemi a nebudeš létat v oblacích, snad pochopíš starší, kteří mají mnohem víc za sebou než Ty. Vždyť vy mladí neumíte ani pořádně psát a mluvit česky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama