Léto v zoologické zahradě - část první

8. září 2017 v 22:06 |  Fotohobby
Koncem letních prázdnin jsem s dětmi navštívila zoologickou zahradu v Ostravě. V ten daný den bylo slunečno a rtuť teploměru se držela docela vysoko. Všichni jsme se těšili na nové přírůstky a hlavně jsme se nemohli dočkat na Chandru - samečka slůněte. Snímku jsem udělala 353 a to jsme ještě vše neprošli. Pro vás jsem vybrala jen některé z nich.

Když jsme vešli do zoologické zahrady, vítali nás plameňáci s mláďaty. Slunečné a horké počasí si užívali u svého rybníčku.Stádo jelenů s mládětem si horké počasí užívali ve stínu stromů.Kozy a kozičky v dětském koutku také vyhledávali stín.


Kočky, které mají rády teplo, vyhledávali stín a ze svého chladného úkrytu pozorovali okolí. Některé si našli vhodnou větev a pozorování zabalili.
Huňatý medvídek si ustlal mezi balvanem a stromem. Zřejmě i na něj bylo dost horko.Opičky, které sdílejí stejný výběh s medvídkem, si hráli opodál.


I jiné opice dováděli a u některých to vypadalo ostře, ale i to byla hra.

Zřejmě jste každou chvíli očekávali fotky slůněte a nic. Nebojte se, už jsem vybrala pár fotek se slůnětem Chandrou. Jelikož těch snímku je dost, tak se musím rozhodnout jen pro některé. Další fota uvidíte v druhé části.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama