Léto v zoologické zahradě - část čtvrtá

13. září 2017 v 0:21 |  Fotohobby

V zoologické zahradě v Ostravě najdeme kromě zvířat i pěkné místa, kde si můžou návštěvníci odpočinout a jejich děti hrát. Zaujali mně také kostry zvířat, které jsou vystaveny venku u výběhu zvířat. Jako je Veledaněk obrovský nebo Prakoník.
Najdeme zde umělé jezírka a to nejen venku, ale i v pavilonech.
V některých jezírkách jsou lekníny s rybkami, ale také i se skokany. Mně se také podařilo vyfotit žabáky s lekníny, aniž bych si jich při focení všimla. Zjistila jsem to, až při prohlížení fotek.
Najdete zde také přírodní rybníky a u některých si nejen můžete odpočinout na lavičce, ale také se občerstvit.Děti hodně zaujímají zvětšeniny zvířat - savců i hmyzu, u kterých se rády fotí.


Jeden z největších dětských koutků je u koziček. Je to pěkný pohled na děti, jak se snaží nakrmit kozičku nebo se s ní pomazlit. Podařilo se mi zachytit jednu holčičku (v růžovém), která si vybrala černou kozičku, kterou chtěla obejmout. Jenže k té samé kozičce přišly jiné děti a ona čekala, až děti odejdou, aby byla s kozičkou sama. Jak děti odešli k jiné koze, děvčátko se na kozičku usmálo a něžně ji objalo.Nejvíc si děti v zoologické zahradě oblíbily velkou skluzavku. A zřejmě nejen děti.


Nejkrásnější je úsměv dítěte. Jen mezi námi, na fotce jsou mé dvojčata.


U pavilonu lvu stojí nádherná socha lva a čivavy. Na podstavci je napsáno:
Síla srdce je to, co dobývá vítězství.


Slíbila jsem, že na konci zveřejním nejkrásnější fotku slůněte Chandry a další, o kterých si myslím, že jsou nejkrásnější, co se mi v ten den podařilo vyfotit.

Co myslíte vy? Nejsou nejkrásnější?


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama