Únor 2017

Evropo, buď ráda, že tu máme Rusko!

18. února 2017 v 21:32 Ze života
Zaráží mne, jak spousta lidí v Evropě se chovají jako ovce. Nechají si vymýlat mozek a věří jakémukoliv blábolu. Nedokážou reálně přemýšlet a už vůbec ne se rozhodovat sami. Všichni ti o kterých píši lezou do zadku těm, kterým vůbec na těch lidech nezáleží a myslí jen na svůj zisk. Ano, mluvím o Američanech a Němcích. Ani jeden stát nemyslí na náš blahobyt. Vždy těmto státům šlo o získání určitých míst.

Američané a Němci neustále se snaží vyprovokovat Rusy. Když se podíváme několik let zpět, tak si vzpomeňte, kdo vždy vyvolal válku jiným státům. A nikdy, to nebyli Rusové. A kdo ty války ukončil? Ano, většinou to byli Rusové. Za druhé světové války měli Rusové vytlačit Američany až k nim za modrou louží a Němce měli zatlačit do modré louže. Je to možná pro někoho drsně řečené, ale ani jeden stát pro nás obyčejné lidi nic dobrého nepřinesl. Zalistujte si v dějinách a budete velice překvapení. Do Evropy patří Rusové a NE Američané!

Evropo, buď ráda, že tu máme Rusko!Nejdůležitější orgán

18. února 2017 v 20:45 Téma týdne
Téma tohoto týdne je široko spektrální. Každý si pod těmi slovy představí něco jiného. Pro někoho je to lidské srdce, lidský mozek a pro dalšího třeba orgán jako policie nebo orgány v Evropské unii či v parlamentu. Ať je to orgán ten či onen, jsou tyto orgány důležité pro život. A který orgán je nejdůležitější? Přece orgán života.