Profil

12. října 2016 v 22:29 |  Ze života
Každý, kdo si zakládá blog, si vypisuje profil. Jsou lidé, kteří zůstávají v anonymitě, někteří vše o sobě pravdivě napíši a jsou i takoví, kteří píši mezi. A co se týče fotky autora, tak je to stejné. Já jsem prozatím v anonymitě a o sobě jsem nic podstatného nenapsala a ani neudala fotografií. Proč? To mohu vysvětlit.

Jsem člověk, který pozoruje okolí a vše živé v něm. A tam patří i lidé. Spousta kamárádů a přátel by to do mne neřekla. A já si tak mohu vyslechnout upřímný názor, třeba na můj napsaný článek nebo mnou vytvořenou fotografií. Nejen to, dokážu si udělat legraci i sama ze sebe. Což, dokáže málo lidí. Když slyším krytiku, snažím se ji porozumět a nepohrdnu žádným cizím názorem.

Napíši vám malý příběh, který se stal -

KOLAUDACE

V den, kdy se stěhovala moje kamarádka, jsem ji pomáhala. Odvážela jsem ji v dodávce osobní věci, nábytek atd.. Když jsme skončili ze stěhváním, pozvala mne na kolaudaci. No, věřte nevěřte, ale to jsem si nemohla nechat ujít.

Když přišel ten velký den " D ", tak jsem se připravila. Oblekla jsem si to nejlěpší, sedla do automobilu a jela na kolaudaci. Na nejbližší kížovatce, jsem nevěřila svým očím. Ve vedlejším pruhu se na mne díval řidič. Já jela dál a momentálně mi nebylo divné, že řidič daného vozu zůstal stát na místě, aniž by si všiml zelené barvy na semaforu. Dojela jsem do cíle. Zaklepala jsem na dveře a při otevření, jsem slušně pozdravila. Kamarádka se objevila za otevřenými dveřmi a ještě rachhleji zavřela.
Je pravda, že jsme byli domluveni na večerních hodinách, ale nenapadlo mne, že mi zavře dveře před očima. Zakřičela jsem : " Přijela jsem na kolaudaci, na kterou jsem byla pozvaná."
Za chvíli se opět dveře otevřeli a slyšela jsem: " To jsi ty? "
A já na to: " Kdo jiný!"
A kamarádka: " Ty jo, já jsem ještě nic nepila a nepoznala jsem tě."
Ještě než jsme začli s kolaudací, tak jsme obešli všechny sousedy, aby mne představila. Popravdě řečeno, se tvářili divně.

Moje maličkost.

Zde jste viděli mou maličkost. Která se odvážila řídit auto přesně tak, jak vidíte na fotce. Nevím přesně, co bych odpovídala, kdyby mne zastavila hlídka české policie. Mysleli by si, že jsou ožralí snad sami. Ale jak se znám, určitě bych našla odpověď.
No a já, když jsem se podívala pořádně na fotografie, tak se nedivím, proč daný řidič nejel na zelenou.

Tohle jsem já. Tak by mohla vypadat jedna z fotek na mém profilu.

Profil není jako profil!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama