Minulé životy

27. května 2016 v 15:17 |  Téma týdne
Co je svět světem, obklopuje nás mnoho nevysvětlitelných záhad. Mezi ně patří i víra v minulé životy. Můj názor se od jiných liší. Jsem člověk, který cítí jinak své okolí a to možná částečně ovlivňuje můj pohled na svět, i život.

Jestliže zemře někdo blízký, myslíme si po narození nového človíčka v rodině, že dostal duši od našeho zemřelého předka. Vídíme v něm podobnosti a tak si myslíme, že náš milovaný člen rodiny se k nám vrátil. Jenže, já to vídím jinak. Narozený človíček dostal do vínku větší část genu, který nám milovaného člena rodiny připomíná. Přitom je to nový prototyp člověka.

Když jsem byla ještě dítě, bavila jsem se mnohokrát s babičkou o duši, která opustí po smrti člověka. Věřila jsem tomu, že duše vstoupí do jiného těla. A my, kteří žijeme nynější život, ho žijeme znovu, i když v modernější době. Dnes to vidím jinak a nemyslím si, že se převtělujeme. Kdyby to tak bylo, nemohla bych občas vidět mé předky a nemohla bych s nimi mluvit, neviděla bych cizí duše/postavy mrtvých lidí a necítila bych jejich přítomnost. Jde sice po tomhle tom mráz po zádech, ale je to opravdu možné. Od jistého věku jsem se chvíli nepovažovala za člověka. Myslela jsem, že jsem blázen, ale naučila jsem se s tím žít. Jsem možná v tomhle jiná, ale nemohu říci, že věřím na minulé životy. Věřím v nynější život!

Každý z nás v něco věří. A jestli věří na minulé životy, tak ať věří dál. Možná mu to pomáhá žít lepší život. Je lépe v něco věřit, než nevěřit a být jen negativní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Leri Goodness Leri Goodness | Web | 27. května 2016 v 18:06 | Reagovat

Život není jen jeden...je to jen taková přechodová fáze.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama