Zkus to znovu

16. března 2016 v 22:31 |  Téma týdne
Sto lidí a sto povah. Každý z nich slyšel od malička až do osamostatnění od svých rodičů zkus to znovu, když se jim něco nepovedlo. Někdo je trpělivější a někdo ne, takže každému to " zkus to znovu " trvalo různě dlouho. Když byli pod křídly svých rodičů, tak se snažili dělat vše tak, aby to nemuseli zkoušet znovu. Mysleli si, že jak budou stát na vlastních nohách, že nic nebudou zkoušet znovu, protože se vše naučili, když byli ještě pod křídly. Ale ouha, to " zkus to znovu " je jakoby pronásledovalo. Nastaly situace, kdy se musel rozhodnout zda to zkusí znovu nebo ne. Někdy je to těžké rozhodování, protože hodně záleží na situaci a na dané věci, zda to " zkusit znovu ". A zde je každá rada drahá. Ti co jsou trpělivější a dokážou se s danou situací poprat, jsou na tom líp, než ti co nejsou trpěliví a hned vše vzdávají.

Teď z mého soudku, jestli to někomu pomůže, tak já to " zkus to znovu " vyzkoušela nesčetně krát a zkoušet ještě určitě budu. Ono to k životu patří a osobně jsem zažila mnoho ošklivých situací a nevzdala jsem to, zkusila jsem to znovu. A víte co? Povedlo se mi to. A ostaní jen koukali, protože mi několik lidi řeklo a byli to i mí známí, že oni by to nedokázali. Je také pravda, že jsem hodně trpělivá a tolerantní. Na to jsem několikrát dojela, ale nezůstala jsem stát na jednom místě. Šla jsem dál a " zkusila to znovu ".

Přeji všem, aby to " zkus to znovu " dělali minimálně. A hlavně se nikdy jen tak nevzdávali a trpělivě " zkusili to znovu ", protože když se hned vzdají, budou stát na místě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fredy Fredy | Web | 17. března 2016 v 10:19 | Reagovat

máš fantastický název blogu, moc se mi to líbí a přeju ti to :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama