Akce " Z "

14. února 2016 v 21:17 |  Fotohobby
Včera jsem měla černou myšlenku, kterou jsem musela nějak zahnat. Podařilo se mi to z větší částí prací a také díky opeřencům. Dnes u mne proběhla akce " Z ". Dvojčata jako každou neděli přišli od svého táty a babičky po 13 hodině. Nechala jsme je asi dvě hodiny venku, ať si popovídají s kamarády. Pak jsem je zahnala do auta a jela ke své dlouhodobé kamarádce, která bydlí v jiné vesnici asi tak 20km od nás.

Dvojčata se těšila, protože jsem jim jela ukázat mláďata, která jsem vídavala dost často, když mi bylo stejně jako jim. Já si vzpoměla co jsem vše s těmi zvířaty zažila. V dnešní době mnoho dětí ani neví jak vypadají domácí zvířata a mohou je vidět jen v zoologických zahradách, kde domácí zvířata začali rozšiřovat. My jsme z vesnice, tak mé děti od mala rozeznají kozu od krávy a ví, že kráva není fialová a nedává mléko v krabici. Kamarádce nebo spíše její tchýni se otelila kráva a ovce porodila trojčata. Samozřejmě jsem si je vyfotila a nejen je.

Jedno telátko má dva měsíce a druhé je pár dní staré. No nejsou rozkošná?
Při focení těchto telátek, jsem si vzpoměla jak mě babička učila krmit telátka lahví. Bohužel jsem neodolala a musela jsem si je pohladit. Samozřejmě měla před krmením a mysleli si, že z mé ruky, spíše z mých prstů něco poteče. Dvojčata hleděla a říkala " mami on ti žere ruku ".


Trojčata a každé má jinou barvu. Příroda je kouzelník.


Věřili byste, že i pašík se umí smát a dělat kukuč?


Kamarádka se ujala dvou osmiletých vodních želv, které omrzely původní majitelé. Oni se jim odvděčili tím, že vytopili obývací pokoj. To víte, jsou to závodní želvy a při tréninku v plavání na čas z jedné strany na druhou v akváriu, se zvětšil tlak a spoj povolil. Momentálně přebývají v lavoru.Při kávě nám dělala společnost rodinka činčil. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama