Živé překvapení s šťastným číslem

29. ledna 2016 v 12:37 |  Fotohobby
Vítám všechny návštěvníky mého blogu a zároveň se chci s vámi podělit o velké překvapení dne. Už jsem se zmíňovala o tom, že od dětství míluji přírodu, zířata a nejvíce z toho mne oslovily kočkovité šelmy. Samozřejmě, abych měla doma také kus divoké přírody, tak mám doma zvířata. Pořídit si domu takovou krásnou číču jako je leopard, gepard či jiné takové zvířátko, tak by mí sousedi asi nevylezli z baráku nebo by se odstěhovali hooodně daleko. Vyhrála to číča o trochu menší, ale ne zas tak. Patří mezi největší kočky, které se doma chovají. Tato číča se jmenuje Maine Coon a není to jediné plemeno číči, kterou doma chovám.

Abych neodbočovala, vrátím se k tomu překvapení. Většina mých chlupatých mňoukajících miláčků jsou vyjmutá s chovu, protože jsou senioři. Všichni chovatelé ví, do kdy jsou zvířata s PP chovná. U koček je to tak, že kočka může mít naposledy koťata v 8 letech a kocour dokud je plodný zůstává v chovu i po 8 letech. Já jsem před 6 lety chtěla mít ještě jednou poslední vrh od mé kočky. Bohužel, při třetím pokusu nezabřezla. I tohle se stává. Před dvěma měsíci, když jsem byla čistit volieru u chovného kocoura, který má 12 let, nevěnovala jsem mu žádnou zvláštní pozornost. Žádná z mých babiček nemroukala, tak se pohyboval po bytě. Jenže chybička se vloudila. Po chvíli jsem slyšela divné šramocení. Otočila jsem se a hle, kocour byl na kočce. No co, mávla jsem rukou a řekla : " ještě že nejsi plodná, aspoň si babi užij ". A překvapení bylo na cestě.

Dne 24.1.2016 mi má milá babička porodila kocourka. Bylo to pro mne několikanásobné překvapení. A proč? Já jsem se narodila 24 a můj prvorozený syn také, i když v jiném měsíci. Moje šťastné číslo je 4 a číslo 4 se objevuje i v mých telefonních číslech. Co je ještě zajímavé, tak od této kočky je to 4 porod.

Kocourek se snažil z mléčného baru něco vysát, ale nedařilo se mu to. Mléčný bar byl tak naplněn mlékem, že kočce mléko tvrdlo. Musela jsem ji odstříkávat mléko. Je to sice hrozná představa dojit kočku, ale je to tak. Bohužel mrně dva dny po narození nepříbývalo na váze, ale také neubývalo. Musela jsem zakročit. Udělala jsem mu mléko a dokrmovala jsem ho. Maličký mi málem celou stříkačku zhltl, jaký měl hlad. Naposledy jsem malého dokrmila ve čtvrtek. A co myslíte, že to byl za den? Ano, byl to 4 den po jeho narození. A teď mi řekněte, že číslo 4 není mé šťastné číslo.

Mléko, které mrňousovi pomohlo.


Zde vám představuji to malé živé překvapení.Mrňous v mléčném baru.
Najdete zde mrňouse?


Hledáte marně. Mamina ho tak zahřívá, že nejde vidět.

Já vám ho ještě ukážu bez maminy. Prozatím vypadá jako malý potkan, ale až vyroste, bude z něj nádherný kocour.Mnoho z vás nemá ani představu jak vypadá samec tohoto plemene. Zde je hrdý otec.


Bohužel, mrňouskovi nebude vystaven průkaz původů, i když jeho rodiče ho mají. Stalo se co se stalo, i bez PP bude dělat radost a společnost stejně tak, jako jeho rodiče. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Christine Christine | Web | 23. září 2016 v 13:09 | Reagovat

Také mám Maincoon, fotku mám na blogu pokud bys ji chtěla vidět :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama