Příroda s módními doplňky

30. ledna 2016 v 23:50 |  Fotohobby
Dnes byl krásný sluneční zimní den, i když bez sněhové přikrývky. Jen sem tam foukal vítr. Táhlo mne to ven, tak jsem se šla se psy projít. Nedaleko máme chráněnou krajinnou oblast, kde se ráda vracím už od svého dětství. Je zajímavé pozorovat stromy a jejich okolí, jak se za ty léta změnily. Jak některé cestičky zcela zarostly a některé místa tak zhoustla, že se tam nedá projít. Kudy jsem prošla jako devítiletá, tak teď bych utržila pár velkých škrábanců a oblečení by zřejmě bylo také upravené.

Občas sebou nosím foťák a snažím se zachytit daný moment. Na dnešní procházce jsem si kladla otázku " proč? ". Oblíbené místo nacházím často s módními doplňky. Móda je zajímavý trend, který se objevil všude.

Na podzim v r.2015 jsem udělala snímek, kde je použité zboží, které si tam někdo odložil a bohužel, do dnešního dne si ho nevyzvedl - snímek vedle.


Mezi námi, kteří rádi chodí také do přírody, je mmnoho aranžerů. Jejich talent je velký a umí překvapit. Podělím se s vámi o jejich práci.

Zde umělec použil skleněné láhve.
Tady umělci stačili papíry a výrobky z PVC.
Umělec se nebál použít i plechový obal.


Ale největší móda je všehochuť, tak umělec použil módní doplňky z dlouhotrvajících materiálů.


Umělec nezapoměl naaranžovat svou krabičku cigaret s nedopalkem.


Všude jinde, i u nás v chráněné krajinné oblasti se nacházejí vzácné rostliny a živočichové. Je opravdu zarážející, jak se k této oblasti chovají mladí lidé. Mrzí mne, že nemám lepší fotoaparát, s kterým bych lépe zachytila jejich zábavu a mohla jim zvětšit popularitu. Slyšet je bylo už z dálky, ale ne vždy se vám podaří odhadnout kudy vyjedou. Já viděla tři motokrosové jezce a než jsem stačila zmáčknout spoušť, tak se první stratil mezi stromy a keři, druhý jde matně vidět mezi keři pod břízami ( modrá bunda ) a třetí se chystá vjet za nima. Tito mladíci si z chráněné krajinné oblasti udělali motokrosovou trať. A mi na tohle došlá slova.


A já se stále ptám " proč? ". Proč jsou mezi námi takoví aranžéři? Proč se bezcitně někteří snaží zničit přírodní krásu? 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama