Čekám

27. ledna 2016 v 11:00 |  Téma týdne
Ještě jsem nepotkala nikoho, kdo by na něco nebo někoho nečekal. Můj život se skládá především z čekání. Moje trpělivost je tak vypilovaná, že se sama občas divím, jak to mohu vydržet. Přineslo mi to nejen zklamání, ale i ovoce. Musím se i přesto přiznat, že čekám na jednu jedinou věc, i když vím, že se ji nikdy nedočkám. Přesto i tohle patří k životu.

Určitě vás zajímá, na co vlastně čekám. Není to tajemství, povím vám to. Jde o mé děti, kteří nepoznali mé rodiče, kteří se mne dávno zřekli a žijí. Ptali se mne na ně a já, i když mi hodně ublížili, nemluvila o nich nic zlého. Jen jsem řekla," nevím proč se ke mě tak zachovali a že jsou některé věci, které nepochopíme nikdy" . To, že jsem za svými rodiči byla a má matka mne vykázala, jsem jim neřekla. Než jsem odešla, tak jsem své matce řekla : " Nechápu proč jste se ke mne tak zachovali a mé sourozence milujete. Cizí děti přijímáte s otevřenou náručí a vlastní vnoučata jste odkopli. Jde mi jen o to, že se ke mne nemusíte hlásit, ale k mým dětem a vaším vnoučatům byste měli. Oni si takové chování od vás nezaslouží. "

Ano, ČEKÁM na své rodiče a den, kdy budou s mými dětmi a budou na ně pyšní. Já své rodiče stratila už dávno, i když jsem se mnoho let snažila získat jejich lásku. Snad mé děti si lásku babičky a dědečka někdy získají. Já si připadám jako Bim černé ucho a asi také tak skončím. Mé srdce krvácí lítostí nad mými dětmi a také tím, že nikdy neuvidím mé děti se smát v náručí svých prárodičů.

Dvojčata, která viděla své prarodiče a jejich dům jen přes okno auta a nikdy nezažila jejich objetí.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Týna Týna | 27. ledna 2016 v 11:18 | Reagovat

STRAŠNĚ MOC PROSÍM!  Dáš "To se mi líbí" na odkazech pod tyhle dvě fotky?
http://www.mundo.cz/soutez/kaplicka-irsko
http://www.mundo.cz/soutez/pohled-na-dunmore-head :-) moc díky!! :-)
(podmínka je přihlášení na facebook)

2 zivot zivot | 27. ledna 2016 v 11:26 | Reagovat

Fotky jsou opravdu krásné, potvrdila jsem je.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama